Inne zabiegi

green flower

Uwolnimy Twoje naturalne piękno.

Profesjonalne zabiegi upiekszające

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, rozbudowaliśmy ofertę o dodatkowe zabiegi upiększające, które służą przede wszystkim poprawie samopoczucia oraz wyglądu. W naszym salonie możecie skorzystać m.in. z henny, depilacji woskiem, przekłuwania uszu oraz opalania natryskowego.

Henna brwi i rzęs
Jest to zabieg polegający na farbowaniu włosków rzęs i brwi. Do farbowania wykorzystujemy specjalnie przygotowaną mieszankę henny i wody utlenionej. Henna nie tylko farbuje jasne włoski brwi i rzęs, ale równocześnie odżywia. Oczy stają się ładnie podkreślone i nabierają wyrazu.

Depilacja woskiem
Profesjonalnie usuwamy niechciane owłosienie z całego ciała. Do zabiegu wykorzystywany jest wosk rozgrzany do temperatury około 38 stopni. Skóra po depilacji staje się miękka, gładka i miła w dotyku, a efekt ten utrzymuje się nawet do 4 tygodni.

Przekłuwanie uszu
Oferujemy nowoczesny system przekłuwania uszu. Zabieg wykonujemy specjalnym pistoletem, który szybko i w sterylnych warunkach umieszcza w uszach kolczyki ze stali chirurgicznej. Metoda ta ogranicza ból do minimum oraz zapewnia szybkie gojenie ran bez krwawienia i ropienia.

Airbrush (opalanie natryskowe)
Jest to bezpieczna metoda opalania polegająca na nałożeniu na skórę subtelnej mgiełki opalającej. Opalanie natryskowe wykonujemy w specjalnie przygotowanej do tego kabinie. Preparat nie tylko zabarwia skórę, ale ma również doskonałe właściwości nawilżające.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie opowiemy o poszczególnych zabiegach oraz pomożemy wybrać ich odpowiedni rodzaj.

 green
 blue

Zarezerwuj czas dla siebie, my zajmiemy się Tobą