Masaże

green flower

Relaksacyjne, antycellulitowe, rehabilitacyjne.

Zapraszamy na chwilę odpoczynku i relaksu…

Odpręża, uspokaja, niweluje stres i likwiduje ból – o właściwościach masażu można napisać wiele. Masaże to terapia na różne dolegliwości zdrowotne. Dodatkowo to wspaniały sposób na odprężenie się i zrelaksowanie po ciężkim dniu. Aby wyjść naprzeciw Waszym potrzebom, rozbudowaliśmy pakiet masaży, tak by odpowiadał on potrzebom nawet najbardziej wymagających osób.

Body health BHS 301 (terapia próżniowa)
Jest to masaż próżniowy, który modeluje ciało oraz redukuje cellulit. Podczas zabiegu poprawia się krążenie krwi i limfy. Zmniejsza się również warstwa tkanki tłuszczowej. Masaż przyśpiesza rozkład tłuszczu nawet w najgłębszych warstwach skóry!

Masaż bańką chińską
Jest to połączenie masażu relaksującego oraz odchudzającego, który wykonujemy przy użyciu gumowych baniek. Masaż nie tylko poprawia ukrwienie skóry, ale także doskonale zmniejsza obrzęki oraz pomaga w walce z cellulitem.

Masaż gorącymi kamieniami
Jest to tradycyjna technika masażu połączona z zastosowaniem gorących kamieni bazaltowych różnej wielkości i kształtu. Zabieg ten ma doskonałe właściwości terapeutyczne, nie tylko relaksuje ciało oraz przynosi ulgę w różnego rodzaju dolegliwościach, ale uwalnia również od stresu.

Masaż gorącą czekoladą
Zabieg ten to wspaniałe doznanie dla ciała i zmysłów. Gorąca czekolada daje efekt przyjemnego ciepła, rozgrzewa ciało, jednocześnie pobudzając zmysły. Masaż redukuje poziom wolnym rodników, spowalnia proces starzenia się skóry. Efekt zabiegu to jedwabiście gładka i elastyczna skóra.

Masaż relaksacyjny
Masaż ten polecamy wszystkim, którzy odczuwają zmęczenie fizyczne oraz psychiczne. Leczy napięte mięśnie całego ciała, pozwala zrelaksować i wyciszyć cały organizm. Do masażu wykorzystujemy olejki naturalne.

Masaż antycellulitowy
Jest to intensywny rodzaj masażu. Jego celem jest rozbicie tkanki tłuszczowej ora poprawa krążenia w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Widocznie zmniejsza cellulit, modeluje sylwetkę oraz pozostawia skórę jędrną i gładką. Wykonywany systematycznie zapobiega również wiotczeniu skóry w okolicach ud i pośladków.

Masaż rehabilitacyjny
Wykonujemy masaże rehabilitacyjne wskazane w ramach terapii pourazowej. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom pozbyć się bólu. Masaże wykonywane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Masaż stóp
Na stopie znajdują się zakończenia nerwowe narządów wewnętrznych, dlatego dzięki odpowiedniej technice masażu pobudzamy cały organizm, zwiększając jego metabolizm. Masaż daje uczucie lekkości stóp, niweluje opuchnięcia, rozluźnia i relaksuje.

 green
 blue

Zarezerwuj czas dla siebie, my zajmiemy się Tobą