Pielęgnacja stóp

green flower

Sprawimy, że Twoje stopy będą gładkie, piękne i zregenerowane.

Profesjonalna pielęgnacja stóp

Oferujemy profesjonalną pielęgnację stóp klientom w każdym wieku i przez cały rok. Rozwiązujemy takie problemy jak przesuszona skóra, popękane pięty oraz zgrubiały naskórek. Dzięki zabiegom skóra stóp staje się miękka, nawilżona i estetyczna.
Specjalizujemy się w wykonywaniu pedicure. Wykonujemy także zabiegi parafinowe na stopy oraz przedłużanie paznokci metodą żelową.

Pedicure stóp
Zabieg ten rozpoczynamy od kąpieli stóp, która ma na celu zmiękczyć skórę i przygotować ją do dalszych zabiegów. Podczas zabiegu usuwamy stary, zrogowaciały naskórek z całej powierzchni stóp oraz czyścimy paznokcie, nadając im następnie odpowiedni kształt. Pedicure stóp kończymy przyjemnym masażem. Efekt, jaki uzyskujemy to miękkie i zadbane stopy.

Pedicure SPA
To niezwykle przyjemny i relaksujący zabieg, w którego skład wchodzi pedicure tradycyjny. Pedicure SPA wzbogacony jest o dodatkowe czynności pielęgnacyjne, takie jak peeling, masaż oraz nałożenie na stopy odżywczej maski. Efekt tego zabiegu to zregenerowane, gładkie stopy i odżywiona skóra.

Pedicure japoński
Zabieg polega na wykonaniu pedicure tradycyjnego, a następnie nałożeniu na płytkę paznokci pasty, w skład której wchodzą: kreatyna, pyłek pszczeli, krzemionka oraz witamina A+E. Tak przygotowane paznokcie zabezpiecza się specjalnym pudrem, dzięki któremu wszystkie składniki wnikają w głąb płytki paznokcia. W taki sposób otrzymujemy zdrowe zadbane stopy z paznokciami o wysokim połysku.

Pedicure hybrydowy
Jest to zabieg pedicure tradycyjnego, który zakończony jest malowaniem paznokci lakierem hybrydowym. Lakier utwardzany jest lampą UV, dzięki czemu paznokcie są odporne na uszkodzenia. Efektem takiej pielęgnacji są zadbane stopy z pięknie pomalowanymi paznokciami. Lakier utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodnie.

Przedłużanie paznokci metodą żelową
Dla wszystkich osób, których paznokcie u stóp są zbyt krótkie polecamy rewelacyjny zabieg, jakim jest przedłużanie paznokci metodą żelową. Zaletą zabiegu jest trwałość, dzięki światłoutwardzeniu – paznokcie utrzymują się aż do kilku tygodni.

Parafina na stopy
Jest to pielęgnacja, która skutecznie przywróci stopom zdrowy wygląd. Zabieg parafinowy rozpoczyna się od peelingu, po którym nakładane są specjalne preparaty odżywcze o działaniu regenerującym oraz wygładzającym. Następnie na stopy nakładana jest rozgrzana parafina.

 green
 blue

Zarezerwuj czas dla siebie, my zajmiemy się Tobą