O nas

green flower

Profesjonalizm, doświadczenie i pasja.

Salon urody Niagara

To miejsce dla osób, które poszukują różnorodnych nowoczesnych i skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz upiększających. Pod okiem profesjonalistów można nie tylko zadbać o urodę i zdrowie, ale również zrelaksować się i odprężyć psychicznie. W naszym salonie kosmetycznym znajdziecie bogatą ofertę zabiegów na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Wykonujemy również masaże oraz inne zabiegi upiększające.

Nasza praca jest odzwierciedleniem naszej pasji
Każdy, kto przychodzi do salonu może poczuć się bezpiecznie i zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Naszą pasją jest kosmetologia w każdym wydaniu. Lubimy swoją pracę i daje nam ona ogromną satysfakcję. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz rozwijamy wiedzę i umiejętności. Gwarantujemy życzliwą atmosferę i dbamy, by czas spędzony u nas dawał pełny relaks.

Zapewniamy nowoczesne zabiegi z wysoką skutecznością
Kosmetologia jest dziedziną, która nieustannie się zmienia. Wraz z nią zmieniamy się również my. Tworząc naszą ofertę, skoncentrowaliśmy się na zapewnieniu naszym klientom nowoczesnych zabiegów, których skuteczność potwierdzona jest na całym świecie. W pracy używamy wyłącznie wysokiej jakości urządzeń oraz kosmetyków renomowanych firm.

W naszej pracy bardzo cenimy sobie kontakt z klientem. Doradzamy odpowiednie zabiegi oraz dajemy wskazówki na temat pielęgnacji. Mamy wiedzę i doświadczenie i chętnie się tym dzielimy!

 green
 blue

Zarezerwuj czas dla siebie, my zajmiemy się Tobą