Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/echomark/domains/echomark.pro-linuxpl.com/public_html/niagara/wp-content/plugins/gotmls/safe-load/wp-login.php) is not within the allowed path(s): (/home/echomar5/domains/niagara.net.pl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/echomar5/domains/niagara.net.pl/public_html/wp-config.php on line 1
Pielęgnacja dłoni - Niagara Pielęgnacja dłoni - Niagara
 

Pielęgnacja dłoni

green flower

Twoje dłonie w naszych rękach - piękne i aksamitnie gładkie.

Dłonie pod specjalną kontrolą

Dłonie narażone są na ciągłą ekspozycję na czynniki zewnętrzne, dlatego szczególnie potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. W naszym salonie oferujemy różnorodne zabiegi na dłonie, dzięki którym staną się one Twoją najlepszą wizytówką: manicure, zabiegi parafinowe oraz przedłużanie paznokci metodą żelową.

Manicure
Jest to podstawowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie i paznokcie. Polega na opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek, nawilżeniu dłoni oraz lakierowaniu paznokci. Manicure poprawia ogólny wygląd dłoni i polecany jest również do codziennej pielęgnacji.

Manicure SPA
Jest to pielęgnacja dłoni i paznokci, która - poza wykonaniem tradycyjnego manicure - skupia się na odżywieniu dłoni. Zabieg rozpoczynamy od zmiękczającej kąpieli, a następnie wykonujemy peeling. Kolejnym etapem jest zanurzenie dłoni w kąpieli parafinowej. Na zakończenie wykonujemy relaksacyjny masaż.

Parafina na dłonie
Zabieg polecamy w szczególności osobom z popękaną i podrażnioną skórą dłoni. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się miękka i gładka. Parafina pozytywnie wpływa również na słabe paznokcie, rozjaśnia przebarwienia oraz osłabia procesy starzenia.

Manicure japoński
Zabieg polecamy w szczególności Paniom z mocno osłabioną płytką paznokci. Cały zabieg początkowo wygląda jak klasyczny manicure, jednak w końcowym etapie zamiast lakieru na paznokcie nakładamy specjalną pastę utrwaloną w kolejnym etapie specjalnie do tego przeznaczonym pudrem. Efekt to gładkie i błyszczące paznokcie.

Manicure hybrydowy
Odpowiednio przygotowane paznokcie malowane są specjalnym lakierem, a następnie utwardzane lampą UV. Nałożony w ten sposób lakier jest dużo trwalszy i odporniejszy na uszkodzenia. Efekt pomalowanych paznokci utrzymuje się przez 2-3 tygodnie.

 green
 blue

Zarezerwuj czas dla siebie, my zajmiemy się Tobą

Menu
Responsive Menu Clicked Image