Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/echomark/domains/echomark.pro-linuxpl.com/public_html/niagara/wp-content/plugins/gotmls/safe-load/wp-login.php) is not within the allowed path(s): (/home/echomar5/domains/niagara.net.pl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/echomar5/domains/niagara.net.pl/public_html/wp-config.php on line 1
Inne zabiegi - Niagara Inne zabiegi - Niagara
 

Inne zabiegi

green flower

Uwolnimy Twoje naturalne piękno.

Profesjonalne zabiegi upiekszające

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, rozbudowaliśmy ofertę o dodatkowe zabiegi upiększające, które służą przede wszystkim poprawie samopoczucia oraz wyglądu. W naszym salonie możecie skorzystać m.in. z henny, depilacji woskiem, przekłuwania uszu oraz opalania natryskowego.

Henna brwi i rzęs
Jest to zabieg polegający na farbowaniu włosków rzęs i brwi. Do farbowania wykorzystujemy specjalnie przygotowaną mieszankę henny i wody utlenionej. Henna nie tylko farbuje jasne włoski brwi i rzęs, ale równocześnie odżywia. Oczy stają się ładnie podkreślone i nabierają wyrazu.

Depilacja woskiem
Profesjonalnie usuwamy niechciane owłosienie z całego ciała. Do zabiegu wykorzystywany jest wosk rozgrzany do temperatury około 38 stopni. Skóra po depilacji staje się miękka, gładka i miła w dotyku, a efekt ten utrzymuje się nawet do 4 tygodni.

Przekłuwanie uszu
Oferujemy nowoczesny system przekłuwania uszu. Zabieg wykonujemy specjalnym pistoletem, który szybko i w sterylnych warunkach umieszcza w uszach kolczyki ze stali chirurgicznej. Metoda ta ogranicza ból do minimum oraz zapewnia szybkie gojenie ran bez krwawienia i ropienia.

Airbrush (opalanie natryskowe)
Jest to bezpieczna metoda opalania polegająca na nałożeniu na skórę subtelnej mgiełki opalającej. Opalanie natryskowe wykonujemy w specjalnie przygotowanej do tego kabinie. Preparat nie tylko zabarwia skórę, ale ma również doskonałe właściwości nawilżające.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie opowiemy o poszczególnych zabiegach oraz pomożemy wybrać ich odpowiedni rodzaj.

 green
 blue

Zarezerwuj czas dla siebie, my zajmiemy się Tobą

Menu
Responsive Menu Clicked Image